Toto vás pohladí na srdci! Fenka huskyho utěší novorozené miminko

Přidat na Seznam.cz

Sibiřský husky je známý jako náročné plemeno. Je to pes, který se pyšní nápadným vzhledem, připomínajícím, že pochází z vlků.

Husky je jako přehnaně energické dítě, které nereaguje na zavolání, jakmile se může proběhnout venku. Je to pes, který se rozběhne a prozkoumá celé okolí. Je pravděpodobné, že psa neuvidíte celé hodiny, dokud se neunaví a nepřijde si domů pro jídlo.

Kromě této rozkošné fenky. Millie je opravdu krásný husky, který by nejraději pořád ležel vedle novorozené holčičky Daisy.

Jen se podívejte na fenčiny oči! Jako by byla plná starostí a připravená pomoci se vším, co malá Daisy potřebuje. Zatím však holčička potřebuje jen její huňaté teplo. A Millie je více než ochotná jí ho dát.

Vzhledem k tomu, že jde o plemeno známé svou atletickou, sebevědomou a tvrdohlavou povahou, je Millie nyní docela učenlivá. A stačilo k tomu jedno nevinné dítě!

“Psi jsou do dětí zamilovaní a díky množství společně stráveného času si mohou vytvořit silné vazby. Jak dítě, tak pes, zejména mladé štěně, mají společnou touhu po kamarádovi na hraní a po někom, kdo se jim bude věnovat,” říká odborník pro web AnimalChannel.

“Vztah, který si vaše dítě vytvoří se štěnětem, je jedinečný a může mít pro jeho vývoj jak fyzické, tak psychické výhody. Jednou z nejvýznamnějších výhod je, že psi dělají děti šťastnými. Je také prokázáno, že interakce se psy zvyšuje hladinu serotoninu a dopaminu, chemických stavebních kamenů pozitivních pocitů. Navíc je s nimi prostě zábava,” dodává.

Daisy a Millie mají před sebou ještě mnoho let!

Zdroj: animalchannel.co