Tvrdohlavý husky na videu vtipně „odpoví“, když mu majitelé řeknou, aby šel do boudy

Přidat na Seznam.cz

Sibiřský husky jménem Brian neměl na nic náladu. Pohodlně seděl na gauči a chtěl si odpočinout, dokud ho jeho majitel nezavolal, aby šel do své boudy.

Tento inteligentní husky měl pro svého majitele jediné slovo: NE. Celé video trvalo více než minutu a celé se točilo kolem této scény. Budete svědky výměny názorů „jdi do své boudy“ a Brianova protestu.

Tento klip nasbíral více než 1,5 milionu zhlédnutí a lidi stále velmi baví! Lidé žasli nad tím, že Brianovo „ne“ bylo hlasité a jasné. Čím víc to slovo vokalizoval, tím lépe znělo. Jeho výlevy pak brzy zněly jako hlasité „ne“.

Často nacházíme mnoho videí s husky, kteří vypadají, jako by mluvili. U huskyho to není nic neobvyklého, ale v porovnání s většinou psů je to pro jeho plemeno výjimečné. Víme, že většina psů štěká, ale proč husky raději vyje (až mluví)?

Sibiřští huskyové žili a pracovali ve volné přírodě již před tisíci lety. Než se z nich stali rozkošní domácí mazlíčci, chodili huskyové ve smečkách do divočiny lovit. V přírodě jsou kořistí i predátory, takže komunikace je pro ně životně důležitá, aby přežili, uvádí web AnimalChannel. Husky komunikuje vytím, kňučením nebo dokonce naříkáním.

Zdroj: animalchannel.co