Video manželského páru ukazuje živou krysu, která se schovává v pokojové rostlině

Přidat na Seznam.cz

V obchodě, kde se prodává mnoho cenných položek pro váš domov a dětský pokoj, obvykle nenajdete živého hlodavce. Představte si, že si jdete vyzvednout rostlinu, aniž byste věděli, že tím zároveň získáte dalšího obyvatele, který nebude platit nájem, uvádí portál Pupperish.

Stalo se to tak, že se manželský pár právě přestěhoval zpátky do Kalifornie a potřeboval si pořídit pár věcí, takže spěchali do obchodu. Když tam byli, muž si všiml, že v nabídce rostlinných stromků na prodej je něco, co se mu nezdálo být v pořádku. Nejprve se domníval, že by to mohl být padělek, ale když ho tato myšlenka nepřesvědčila, pak si uvědomil, na co se dívá. Byla to nepopiratelně obrovská krysa, která se zmítala na jednom ze stromů.

@alim0ny

Yep.. back in California. They don’t show this in the “move to Cali!” commercials. 🤣🤣

♬ original sound – alim0ny

Jedinci, kteří často chodí na místa, kde se prodává dřevo, vědí o tom, že sem rádi chodí myši a jiní malí hlodavci, a to kvůli tomu, že tato malá havěť ráda okusuje dřevo. Pak ale není tak běžné vidět, že by se některý z těchto hlodavců utábořil na nejvyšším bodě malého stromku pokojové rostliny.

Tato konkrétní krysa byla vidět nejsnáze, protože se nacházela na nejvyšším bodě stromku, stejně jako hvězda, kterou by člověk umístil na vánoční stromek. Krysy jsou mimořádně inteligentní tvorové a mnoho lidí je považuje za nesmírně roztomilé. Žena se skutečně pokusila krysu dostat ven a pomoci jí, protože tak trochu vypadala jako domácí krysa, kterou někdo ztratil. Videa vždy skončí, aniž by divákům prozradila, co se s krysou stalo.

Každopádně, někteří by situaci asi nahlásili, ale co byste pak v takové situaci dělali vy? Jednali byste jako žena z videa nebo jinak? Zkuste popřemýšlet!

Zdroj: pupperish.com, tik tok