Zábavné video zachytilo, jak si jezevčíci užívají party se svítícími tyčinkami!

Přidat na Seznam.cz

V této rodině osmi jezevčíků není nikdy nuda. Malí dlouzí pejsci z této smečky vědí, co je to dobrá a pravá zábava.

Rodina vlastnící jezevčíky zveřejnila toto slavné video z místní myčky aut. A během jednoho týdne video nasbíralo 14,7 milionu zhlédnutí. Velmi zábavné video začíná detailním záběrem na každého z nich, jak podřimuje na gauči svého pána, a vypadá, že se na noc uložil do postýlky. Netušili však, že jejich majitelé mají na mysli něco jiného: noční výlet do myčky.

@yunabugs Reply to @sanchezvrtz PARKED CAR! Don’t take this down Tiktok! \ud83e\udd7a let ppl enjoy the lit hotdogs! #fyp #fy #foryou #dog #dachshund #ITriedI ♬ Sandstorm – Darude

Následující záběry ukazují, jak jejich majitelka rukou lepí barevné samolepky s veselými tvářičkami a svítící tyčinky na každou štěněčí hlavu.

V následujících několika vteřinách jsou vidět čilá štěňata, která se řítí po psí rampě do auta. Jejich fluorescenční svítící tyčinky jasně svítí. Po příjezdu do myčky začíná odpočítávání.

Spusťte vodu a osvětlení tanečního klubu, psí mejdan v myčce začal!

Nejzábavnější je však pohled dovnitř auta. Psi jsou v plném proudu, radostně a zvědavě štěkají, vrtí ocasy a fascinovaně hledí na čisticí zařízení.