Zachráněná štěňata si užívají návštěvu v akváriu

Přidat na Seznam.cz

V rámci benefiční akce Fur Ball, kterou pořádá jeden americký záchranný útulek, si tato rozkošná štěňata měla tu čest prohlédnout akvárium Mall of America. Podívejte se na jejich kouzelnou reakci!

Neobvyklá návštěva v akváriu

Akvárium SEA LIFE v Minnesotě (USA) mělo nedávno neobvyklé hosty. Po akváriu, v němž se nachází více než 10 000 mořských živočichů, se pohybovaly dva vrhy roztomilých zachráněných štěňat, připomíná tuto roztomilou událost DailyPaws. Štěňata se sápala na sklo v podvodním tunelu, navštívila různé mořské atrakce a zapózovala pro spoustu fotografií.

Pejsci se v akváriu objevili, aby pomohli zvýšit povědomí o The Fur Ball, virtuální sbírce pořádané organizací Safe Hands Rescue, neziskovou organizací na záchranu zvířat v oblasti Minneapolis-St.

Záchrana zvířat v nouzi

Z naší práce za posledních 14 let je zřejmé, že abychom pomohli co největšímu počtu zvířat v nouzi, musíme být tam, kde jsou, když nás nejvíce potřebují,” uvádí organizace Safe Hands na svých internetových stránkách. “Proto zahajujeme ambiciózní a inspirativní kampaň na otevření Bezpečného domu v Prestonsburgu v Keni. Útulky ve venkovských oblastech Apalačska se potýkají s tolika zvířaty v nouzi a nemají k dispozici ani zdaleka tolik zdrojů a adoptivních domovů.”

Cílem organizace je zachraňovat zvířata v nouzi v Kentucky a starat se o ně a některá z těchto zvířat přivést zpět na Středozápad, kde je větší poptávka po zachráněných zvířatech, která potřebují nový, milující domov.

Zdroj: dailypaws.com, Youtube