Datové účetnictví využívají zavedené společnosti i startupy

Přidat na Seznam.cz

Společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti, ale i startupy vedou účetnictví, nicméně každý k této oblasti přistupuje trochu jiným způsobem. Samozřejmě, důležité je dodržet legislativní požadavky, ovšem moderní systém Dype dokáže zpracovávat vkládaná data, analyzovat je a používat k prospěchu byznysu. V následujících řádcích vám prozradíme, co je to datové účetnictví.

Data jsou nedílnou součástí strategického podnikového rozvoje. Pokud potřebujete zpracování účetnictví v Praze, ale i kdekoliv jinde v České republice, Dype vás nadchne po všech stránkách. V portfoliu služeb je vedle klasického účetnictví i spousta nadstandardů.

Co všechno vám nabídne Dype?

Účtování platebních příkazů, odhadování daně, daňová optimalizace i daňové přiznání. Stejně tak jsou velice důležité reporty na základě analýz. Zajímat byste se měli i o plánování a vyhodnocování předchozích obdobích. Jestliže nechcete dělat všechny takové činnosti ručně, nemusíte, mnohem pohodlnější je použít k tomu systém. O datové účetnictví mají zájem začínající i zavedené společnosti, dále pak i startupy.

Čím méně administrativy, tím lépe

Administrativní činnost nevyhovuje snad nikomu. Dype vás administrativy jednou provždy zbaví, ať už se jedná o daně, účetnictví, nebo mzdy. Nemusíte mít tým účetních pracovníků, za které musíte odvádět vysoké částky na zdravotní a sociální pojištění, protože je dostupná outsourcovaná služba Dype.

Datové účetnictví funguje prostřednictvím internetu, takže nemusíte nikam chodit. Účetnictví navíc mohou využít podnikatelé napříč celou Českou republikou, nikoliv jen v Praze.

Získejte věci pod kontrolu, zajistěte si správnou optimalizaci, mějte přehled díky analýzám a reportingu a zakládejte si na strategickém řízení. Posuňte zkrátka svou firmu dál.