Elektro servis, který vám v Praze a okolí pomůže ve dne v noci

Přidat na Seznam.cz

Jako majitelé domácnosti, případně nájemníci bytu či rodinného domu, byste měli vědět, co dělat, když u vás doma dojde k nějaké nenadálé poruše, kterou je zapotřebí co nejrychleji vyřešit. Často se problémy týkají elektřiny, zejména jejích rozvodů, dále pak zásuvek, vypínačů, jističů, potažmo samotných elektrospotřebičů. S elektřinou přitom není radno si zahrávat. Zvláště tehdy, když nemáte odborné vzdělání. Co tedy dělat, když vás začnou podobné potíže trápit?

Běžný elektrikář vás nemusí uspokojit po večerech a o víkendech

Bydlíte-li v Praze, máte celkem dost možností, na koho se obrátit. Nevýhodou ovšem je, že klasičtí elektrikáři mají pouze omezenou pracovní dobu, navíc bývají dosti vytížení, takže může trvat klidně i několik dní, než se k vám dostanou. A to nemusí být zrovna ideální. Zvláště tehdy, když je nutné vyřešit skutečně vážné poruchy, zejména na samotných rozvodech elektrické energie. Buď pak musíte být po celou dobu bez elektřiny, nebo riskujete, že dojde k újmě na majetku, v horším případě dokonce na zdraví členů vaší rodiny.

Elektro pohotovost je u vás během hodiny kdekoliv v Praze

V hlavním městě naštěstí funguje společnost, jež k vám domů pošle odborníky na elektřinu ve dne v noci. Jedná se o Elektro Elefant – nonstop servis elektro. Působí v Praze a jejím blízkém okolí, přičemž má dojezdovou dobu zpravidla pouhých 60 minut od kontaktování a sdělení potíží. Její zaměstnanci jsou dostatečně zkušení, navíc procházejí pravidelnými školeními tak, aby měli zvládnuté veškeré novinky v oblasti vyhlášek a norem. Tato havarijní služba elektro vám pomůže efektivně vyřešit akutní problémy s elektrickými rozvody, vypínači, zásuvkami, jističi a elektro spotřebiči, nesnese-li jejich oprava delšího odkladu.

V každém případě se vyvarujte snaze opravovat si vše, co souvisí s elektřinou (pokud nejde o výměnu zásuvek apod.), svépomocí. Mějte na paměti, že vás může zasáhnout elektrický proud, potažmo způsobíte další poškození nemovitosti a jejího majetku, což by pro vás znamenalo ještě výraznější náklady na opravu.