Vibrační vajíčka s dálkovým ovládáním jsou vynikající hračkou pro páry

Přidat na Seznam.cz

V 21. století již není potřeba využívání erotických hraček nijak obhajovat. Všichni chápeme, že jde o normální věc, nikoliv žádnou úchylku. Nejrůznější hračky mohou do vztahu vnést nový náboj, pomohou vymanit se ze sevření stereotypu a také díky nim pravděpodobně objevíte, co je vám příjemné.

Není žádným tajemstvím, že sex si sice užívají obě pohlaví, ale muži při něm mnohem snáze dosahují orgasmu. Ženské tělo je prostě jiné, drtivá většina žen potřebuje jinou stimulaci, než které se jí dostává při partnerském sexu. Tu mohou poskytnout právě erotické hračky. Využít se dají jako předehra, dohra, ale i během samotného aktu – tedy v některých polohách. Zapojit můžete i partnera.

Muži si rádi hrají

Ženy mají častokrát strach, co by řekl partner na to, kdyby si do postele přinesly nějakou hračku. Ono je to ale úplně naopak. Muži si rádi hrají, co takhle je zapojit? Ideální jsou k tomu například vibrační vajíčka s dálkovým ovládáním. Různé režimy vibrací a pulzací lze používat na nejrůznější erotogenní zóny, partner pak může dálkovým ovládáním regulovat úroveň potěšení.

Vibrujících hraček existuje celá řada

Když si vyhledáte vibrátory online, zjistíte, že se dá pořídit mnoho různých vibrujících hraček. Kromě klasických vibrátorů ve tvaru penisu jsou to tedy třeba vajíčka nebo vibrační kuličky. Ty nejen vibrují, nýbrž zároveň se pohybují nahoru a dolů.

Při výběru takové hračky si každopádně dejte pozor na to, jak hlasitá je. Kuličky a vajíčka se, na rozdíl od vibrátoru, dají kompletně schovat. Ženy si je častokrát berou s sebou na nákup či na vycházku, aby si zpříjemnily jinak nudné chvíle. Bude-li vajíčko dostatečně tiché, nikdo nebude mít šanci si všimnout, že něco takového používáte – pokud to tedy neprozradíte ve výrazu obličeje.