Dva obří lachtani ukradli náhodný člun a vyrazili na projížďku. Jejich vtipnou plavbu zachytilo video

Přidat na Seznam.cz

Lachtani jsou jedněmi z nejzábavnějších zvířat na světě. Rádi hrají hry, povalují se ve vodě a vydávají vtipné zvuky. A také, jak ukazuje jedno veselé video, si užívají jízdu na lodi a nenechají se rozhodit ani takovou maličkostí, jako že loď nevlastní!

Bývalý profesionální fotbalista jménem Joshua Phillips si užíval pohodový den na lodi, když v tom uviděl něco překvapivého. Okamžitě vytáhl telefon a začal natáčet, a my jsme moc rádi, že se tak stalo.

Spíše než loď řízenou jinými lidmi viděl muž něco zcela nečekaného. Pluli po ní, jako by se o nic na světě nestarali, dva obrovští lachtani. „Plavidlo vypadalo trochu odstrčeně, ale když jsme se přiblížili blíž, zjistili jsme, že na palubě jsou dvě obrovská zvířata,“ vysvětlil Joshua pro web AnimalChannel.

Muži se podařilo natočit neuvěřitelné záběry incidentu. Byli to dva lachtani, kteří si vyrazili na projížďku do zátoky nedaleko města Olympia ve státě Washington. Bez důkazů by Joshuově příběhu nejspíš nikdo neuvěřil. Koneckonců to bylo trochu přitažené za vlasy.

Ve skutečnosti byli lachtani tak velcí, že když seděli na lodi, jejich zadní část se téměř celá dostala pod čáru ponoru. Výraz v jejich tvářích dělá záběry ještě komičtějšími.

Zdroj: animalchannel.co