Podívejte se, jak se kocour mazlí se svým novým lidským miminkem

Přidat na Seznam.cz

Toto je příběh o chlapci Williamovi a jeho kocourovi jménem Teddy. William je miminko, zatímco Teddy je dospělá kočka, ale už teď tvoří nerozlučné duo.

Dítě má na starosti kočičí chůva

Svět se o jejich poutu poprvé dozvěděl 29. ledna, když Williamovi rodiče zveřejnili video, na kterém se duo dítě-kočka společně mazlí, na svém novém účtu na TikToku @WilliamAndTeddy, píše web DailyPaws. Video je krátké 10 sekund, ale dokáže zasáhnout všechny správně okamžiky. Je na něm jemně podřimující miminko, kterému dospělá lidská ruka hladí hlavičku, zatímco měkká, plavovlasá bílá kočka se s miminkem co nejněžněji a nejvřeleji mazlí. To vše za příjemného burácení písně „You Are My Sunshine“ v podání Christiny Perri. Jedním slovem? Idylické.

@williamandteddy

Teddy & Baby William 🥺❤️ this cat loves the little guy

♬ you are my sunshine – christina perri

Přátelství si zasloužilo obdiv po celém světě

Je snadné pochopit, proč taková klidná, spokojeně sladká scéna představení dítěte a kočky získala tolik pozornosti. Je jako stvořená k tomu, abyste si ji pustili třikrát nebo čtyřikrát po sobě. A proč by to mělo vlastně vadit? William je rozkošné miminko a kocour Teddy je do něj očividně zamilovaný.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok