Roztomilé! Sledujte, jak se tento pitbul vyrovnává s tím, že mu kočka ukradla místo na spaní

Přidat na Seznam.cz

Asi to zná každý majitel koček. Sedíte, čtete si knihu nebo se díváte na televizi. Chcete vstát a jít něco dělat, ale … na klíně vám spí kočka. Nedá se nic dělat, a tak se rozhodnete nikam nejít.

Nerušit, spím

Každý majitel kočky moc dobře zná situace, kdy si chcete sednout do křesla nebo si lehnout na gauč, ale přímo uprostřed už klidně spí kočička, píše web DailyPaws. Rozsudek? Teď si tam sednout nemůžete! Přesně v takovém stavu se ocitla fenka pitbulla jménem Zara, jejíž video bylo zveřejněno na TikToku.
Zara si chce lehnout a zdřímnout si, ale narazí na překážku v podobě své mnohem menší spolubydlící Amory. Drobounká kočička jménem Amora už tvrdě spí uprostřed Zařina obřího pelíšku, takže fence zbývá jediná možnost. Vzdát se svého oblíbeného pelíšku.

Jediné možné řešení

Fenka nejprve jde a zkusí si lehnout do pelíšku této drze kočičky. A tak zatímco se snaží vtěsnat do malého pelechu, Amora si vesele chrní v pelíšku třikrát větším, než potřebuje. Toto video si zasloužilo 3,8 milionů zhlédnutí a nelze se čemu divit! Už jste viděli něco tak roztomilého?

Zdroj: dailypaws.com, TikTok