Věrný zlatý retrívr chrání plačící dívku

Přidat na Seznam.cz

Toto je srdceryvné video, kdy zlatý retrívr chrání svého nejlepšího přítele, malou holčičku, zatímco jí její matka hubuje, píše Rescue.

Dítě vyrůstalo ve společnosti štěněte jménem Harry a mezi dvojicí se vytvořilo hluboké pouto. Paní Sun, máma a zároveň kameramanka, se rozčílila poté, co našla svůj nový krém na obličej roztrhaný ležet na zemi. Právě si koupila krém a polovina už byla pryč.

Její malá dcera začala plakat, protože na ni maminka dost agresivně křičela. Harry se tedy postavil mezi ně ve snaze chránit plačící holčičku před její matkou.

Zdálo se také, že na paní Sun zavrčel, aby ji přiměl ustoupit. Té to prý připadalo vtipné a zároveň k vzteku. Paní Sun tvrdila, že její hněv roztál, jakmile Harry zasáhl. Harry se dokonce pokoušel plačící batole utěšit tím, že ji objal kolem ramen. Máma byla sice pořád naštvaná, ale zároveň jí to přišlo úsměvné.

Psi si opět našli způsob, jak vyjádřit svou lásku. Podle všeho to není poprvé, co Harry zasáhl, aby svou malou kamarádku ochránil. Kdykoli na ni někdo mluví hrubým tónem, přijde k nim a snaží se ji chránit svými tlapkami. Chránil by dítě svým životem!

Zdroj: kingsdomstv.com, youtube.com