Ví, že má problém! Provinilý pes opatrně našlapuje, když ho panička zavolá

Přidat na Seznam.cz

Podobně jako lidé, i někteří psi nosí své srdce na dlani. Mohou se snažit skrývat své emoce, a když udělají nějakou lumpárnu nebo rošťárnu, je to na nich až příliš znát.

Pokud jste někdy přišli k jednomu psovi, který roztrhal odpadkový koš, a sledovali jste, jak mu visí hlava a ocas stáhne mezi nohy, víte přesně, co máme na mysli.

Jistá žena z Barcelony se naučila rozpoznat provinilý pohled svého štěněte. Kromě jeho kukuče ho ale neprozradí jen to. I to, jak její mazlíček stojí, anebo způsob chůze! Když žena na psa zavolá poté, co provedl něco „neposlušného“, pes svěsí hlavu a udělá ty nejpomalejší a nejváhavější kroky vpřed.

Je jasné, že pes si uvědomuje, že to, co udělal, bylo špatné, a bojí se postavit tváří v tvář svému majiteli – i když na něj majitel nemá v úmyslu křičet nebo ho dostat do problémů. Je to jen pocit viny, který jí dělá těžkou hlavu.

Nedávno pes této ženy sežral majitelce jednu z ponožek, a když na něj zavolala, zaujal svou provinilou povahu, než se pokorně připlížil. Majitelce se podařilo tento veselý okamžik zachytit na video, aby ho viděl celý svět!

Zdroj: Youtube, redakce