Žena jde hledat psa a najde ho ležícího na koni

Přidat na Seznam.cz

Žena jménem Emily dostala psa jménem Robin, když byl ještě štěně. Jakmile si ho přinesla domů, okamžitě ho představila koni Teddymu. Malé štěně bylo na svého staršího zvířecího bratra moc zvědavé. Emily položila Robina na Teddyho a ten se okamžitě cítil dobře.

Od té doby jsou ti dva nerozluční. Robin často vodil Emily ke dveřím a prosil ji, aby ho pustila ven. Věděla přesně, co chce dělat, a nedokázala tomu malému floutkovi říct ne.

Jakmile otevřela dveře, Robin se vyřítil ven a běžel do stájí, kde byl Teddy. Vzrušeně Teddyho vítal a přelézal plot. Emily se také svěřila, jak se Robin začal točit a vrtět ocasem. Podepírala si kolena a Robin skákal ze země na její kolena až na Teddyho záda.

Tak si Robin zvykl jezdit na Teddym. Naučil se skákat z jedné vyvýšené plochy na druhou, až dokázal vylézt na Teddyho záda. Robin se naučil udržet rovnováhu, když byl na Teddyho zádech, ať už seděl nebo stál, a z tohoto malého psa se stal profesionál!

Jednoho dne si Emily všimla, že jí vždycky rychle dojde mrkev pro Teddyho. Bylo jí záhadou, jak o ně může tak rychle přijít, když je má uložené ve skříni.

Snažila se včas vplížit do stodoly, fotoaparát připravený jako důkaz. A ejhle, přistihla je při činu! Robin pomohl Teddymu najít, kam Emily schovala mrkev. Emily se nezmohla na nic jiného než na smích, jakou rošťárnu tihle dva dokážou udělat.

Zdroj: animalchannel.co