Zlatý retrívr se stal manažerem vlastního knihkupectví pojmenovaného po něm

Přidat na Seznam.cz

Kombinace domácích mazlíčků a knih má v srdcích mnoha lidí zvláštní místo. Můžete je obejmout, jsou vždy připraveni vám pomoci, když potřebujete přítele, a někdy se dostanou na místa, kam nepatří.

Jedním z takových míst, které spojuje knihy a psy, je knihkupectví s názvem Rubyiny knihy v Kalifornii, USA, které vede Ruby, zlatý retrívr, jenž vítá a doprovází hosty na jejich cestě do zemí fantazie!

Rubyiny knihy jsou nápadem Rubyiny majitelky jménem Stacey Gouldová. Ta řekla webu BestIdeas, že když rodina poprvé začala mluvit o otevření knihkupectví, pečlivě si celé toto uspořádání promyslela. Její děti a manžel byli zaneprázdněni ve škole a v práci, takže Stacey věděla, že každý den bude chodit do obchodu, stejně jako rodinné štěně Ruby.

Věděli, že Ruby bude pro obchod zásadní. Její přátelská, milá osobnost a fakt, že si ji lidé zamilují, jakmile ji potkají, zpečetily dohodu: Ruby bude spolumajitelkou knihkupectví, které se bude jmenovat po ní.

Knihkupectví se snaží nabízet kvalitní výběr knih různých žánrů, ale také hračky a dárky. Jejich cílem je vytvořit komunitu, kam se budou čtenáři všech věkových kategorií rádi vracet.

Zdroj: bestideascreative.com