Dvě kočky se navzájem straší za dveřmi. Tihle zlomyslní chlupáči vás náramně pobaví

Přidat na Seznam.cz

Už jste někdy viděli, když se ze strašpytla stal strašák? Kočka, kterou strašil její chlupatý parťák zpoza dveří, už toho měla jednoduše dost, a tak se obrátily karty a vzniklo z toho náramně zábavné video.

Může se zdát, že tyto kočky mají náramně zábavný život – ve skutečnosti jsou na sebe pěkně naštvané, jelikož si navzájem z nudy tropí samé naschvály. Pak to dopadá tak, že jejich kočkování nemá konců a dokonce se staly slavnými na Tiktoku. Kočky mají víc než deset milionů zhlédnutí na každém videu. Tomuto video předcházelo naštvání kočky, která se nakonec rozhodla vrátit svému parťákovi úder a vystrašit ho zpoza dveří.

@ppandwant

want’s had it with pp scaring him so want’s doing it back

♬ Carmina Burana: O fortuna – Seiji Ozawa

Video začíná tak, že jedna kočka přijde do místnosti a vypadá, že moc dobře ví, že se její otravný chlupatý parťák někde schovává. Netroufá si tedy jít dál, než za dveře. Tam by totiž mohlo číhat nebezpečí! Nakonec se tam přece jen podívá a druhá kočka, která trpělivě čekala na skvělou příležitost, vystartovala a pořádně jej vylekala. Nejspíš to netrvalo dlouho a přišla pomsta. Je dost možné, že se takhle straší až do dneška.

Zdroj: redakce, TikTok