Video, které vás pobaví: Pes si vytvořil „megafon“, aby získal pozornost svého majitele

Přidat na Seznam.cz

Psi milují být středem pozornosti. To je prostě fakt. A my lidé jim naštěstí rádi věnujeme pozornost, po které touží, v podobě drbání na břiše a procházek.

Někdy se však člověk musí věnovat jiným povinnostem. Psi jsou často z takového obratu událostí zmatení nebo přímo nešťastní. A nebojí se dát svou nespokojenost najevo.

Když jednomu psovi jeho páníček nevěnoval dostatečnou pozornost, vymyslel tento vtipný pejsek geniální způsob, jak se ujistit, že jsou všechny oči upřeny na něj. Malý hledač pozornosti vzal prázdnou ruličku toaletního papíru a vložil si ji do tlamy. A jakmile zjistil, že je to dokonalý megafon, začal se svým novým nástrojem hrdě výt.

Tento vtipný moment byl zachycen na kameru a my jsme věděli, že se o něj s vámi musíme podělit.

Zatímco se komický psík potuluje kolem a vydává vrčení, jeho majitel se snaží zachytit předmět v psí tlamě se slovy: „Ukaž mi svou tlamu. Co tam máš?“

Nakonec se mu podaří natočit dobrý úhel a my na videu můžeme vidět toaletní papír pevně zaklíněný v psí tlamě. Zdá se, že pes je na sebe opravdu pyšný, a když se svým novým hudebním nástrojem klusá po domě, vrtí ocasem.

Poté video přejde do další scény, kde se psovi podařilo otočit trubku tak, že jeden konec má v tlamě, zatímco druhý trčí ven. Jsme docela zvědaví, jak teď zní jeho vrčení, a naše otázky jsou zodpovězeny, když se ho páníček zeptá: „Umíš mluvit?“.

V odpovědi pes vydá další dlouhé, hluboké vrčení, které při průchodu trubkou zní dost zvláštně, a přiměje majitele k poznámce: „Zníš jako kráva!“.

Zdroj: Facebook